Начало » Спорт » 3 победи от 4 мача за гостите във Видинско

3 победи от 4 мача за гостите във Видинско

24.09.2019 13:20 282

Третият кръг в областното първенство на Видинско се оказа успешен за гостите, които постигнаха 3 победи от 4 възможни.

ОФК Ружинци надви Партизани Макреш с 5:3 в зрелищен двубой. Кристиян Илиев се отличи с хеттрик за успеха, по веднъж точни бяха Петър Иванов и Митко Станков. Домакините с 2 гола отчете романският майстор Хрисимир Николов, който асистира и за попадението на Диян Димитров.

Останалите резултати: Пластик – Дуло 3:4 /Цветан Спасов, Ивайло Томов – 2; Цветелин Миланов – 2, Серьожа Сашков – 2/, Балкан – Тимок 1:2 /Велизар Велизаров; Красимир Горанов – 2/, Ботев /Грамада/ - Дунав 3:1 /Недко Кирчов, Борислав Борисов, Захари Георгиев; Емил Николов/.

ОФК Ружинци води с пълен актив от 9 т. пред Тимок със 7, Рациария и Ботев /Грамада/ с по 6 т.