Начало » Спорт » Кариана не отписва мача с Царско село, ще има премии при победа

Кариана не отписва мача с Царско село, ще има премии при победа

24.09.2019 07:40 313

В Кариана не са отписали мача за купата на България. Днес от 16 часа на стадиона в село Ерден възпитаниците на треньора Веселин Великов приемат елитният Царско село.

„Момчетата играят за премии и ще искат да ги вземат. Ще бъдем мобилизирани и ще се раздадем, дано ни се получи”, коментира Великов. Наставникът на карианци ще даде почивка на основни фигури. Така ще могат да играят и останалите футболисти. Всички момчета са налице. През последното първенство на Втори лига през есента „царете” взеха трудна победа с 2:1 в Ерден с гол от дузпа. В София през пролетта Кариана направи 1:1.

Йото Гарабедов от столицата е назначен за главен съдия на мача в Ерден.