Начало » Спорт » Огоста стартира с 5:0, Христов се отчете с 3 асистенции и пак тръгна на море

Огоста стартира с 5:0, Христов се отчете с 3 асистенции и пак тръгна на море

11.09.2019 09:40 502

Огоста стартира в областната група „А1” на Врачанско с победа, след като срази Септември /Гложене/ с 5:0 в отложен мач от първия кръг. Гостите затрудниха домакините през първата част, които се оттеглиха на почивката само с 1 гол преднина. Негов автор бе бившият футболист на Ботев /Вр/ Орлин Бориславов.

През второто полувреме хайрединци натиснаха и материализираха превъзходството си с още 4 попадения. Ангел Големанов и Боби Иванов нанизаха по 2 гола за крайното 5:0.

Халфът Християн Христов се отчете с 3 асистенции. Христов и топ стрелецът Пламен Първанов днес заминаха с тима на ДП РАО за турнир в Албена. Отборът е леко осакатен, след като двама от състава отпаднаха в последния момент. Наличието на майсторското дуо от Огоста обаче е гаранция за неприятностите на съперниците там. За Христов това ще е трето море за сезона, тъй като той със сигурност ще намери време да релаксира на плажа с питие след тежките футболни битки.